میوه کوروش (KF)

میوه کوروش (Kourosh Fruit) برند میوه و تره بار تازه از سراسر کشور است. میوه‌های کوروش دارای ویژگی‌های زیر هستند:

  • تازه: میوه‌های فصل کوروش با کمترین انبارداری و تازه تازه به تک تک محلات شهر ارسال می‌شود. میوه‌های تازه در محل باغ سورت شده و با کمترین دستکاری با نشاط به دست مردم می‌رسد.
  • قیمت مناسب: میوه کوروش یعنی میوه تازه و باکیفیت برای همه مردم. KF با استفاده از روش‌های مدرن موفق شده ضایعات میوه را کاهش دهد و واسطه‌ها را حذف کند. بدین ترتیب، KF میوه را با قیمت مناسب از باغ به سرعت به مردم شهر می‌رساند.
  • سالم و مورد تایید بهداشتی: استفاده بی‌رویه از کود و سم در کشاورزی موجب آلوده شدن میوه و تره بار شده است. KF با همکاری باغداران نمونه کشور، سلامت محصولات را مداوم تحت نظارت دارد و بهترین و سالم‌ترین محصولات را برای مشتریان ارسال می‌کند.
  • درجه‌بندی و سورت‌شده: برند KF بر روی محصولات درجه 1 درج می‌شود. محصولات درجه 1 بر اساس اندازه، سلامت ظاهری و سلامت بهداشتی سورت شده و به بازار عرضه می‌شود.

باغ میوه ایرانی

باغ ایرانی (Persian Garden) در فرهنگ باستانی ایران به عنوان نمادی از بهشت شناخته می‌شود. باغ ایرانی معماری منحصربفردی دارد. در یک باغ ایرانی، درختان میوه چهار فصل وجود دارد که در میان آنها نهرهای زلال و باصفای آب خنک و بهشتی جریان دارد.

باغ میوه ایرانی فروشگاه‌های زنجیره‌ای میوه و تره بار در شهرهای بزرگ کشور است. فروشگاه‌های باغ میوه ایرانی به عرضه مستقیم میوه درجه 1 دستچین با قیمت مناسب به عموم مردم اختصاص دارد. اصول برند باغ میوه ایرانی عبارتست از:

  • تجربه خرید جذاب: به صورت سنتی، خرید میوه تجربه جذاب و محترمانه‌ای نبوده است. اما در باغ میوه ایرانی مشتری می‌تواند میوه را دستچین کند، می‌تواند در نزدیکی خانه خود و با قدم زدن به فروشگاه‌های پرتعداد باغ میوه برسد، هیچ وقت با شلف خالی روبرو نمی‌شود، می‌تواند از خرید خود لذت ببرد. عطر باغ میوه ایرانی در یاد مشتریان می‌ماند.
  • تازه: میوه و تره بار فصل در باغ میوه ایرانی کاملا تازه است. محصولات باغ میوه ایرانی توسط برند KF تامین می‌شود که در تازگی و سلامت محصولات زبانزد است.
  • قیمت مناسب: ارائه محصول درجه 1 با قیمت مناسب احترام به مشتریان است. مشتریان باغ میوه ایرانی این احترام را حس می‌کنند.

برای اطلاعات بیشتر، سایت باغ میوه ایرانی را ببینید.

بلوط

میوه‌های درجه 1 در بسته‌بندی‌های سوپرمارکتی با برند بلوط عرضه می‌شود. فروشگاه‌های اینترنتی و سوپرمارکت‌ها از محصولات بسته‌بندی بلوط استفاده می‌کنند.

فهرست
سفارش تلفنی