افتتاح باغ میوه ایرانی شعبه چیتگر

folder_openخرده فروشی

دومین شعبه فروشگاه زنجیره ای میوه فروشی باغ میوه ایرانی در شهر تهران محله چیتگر افتتاح شد. فروشگاه باغ میوه ایرانی به عرضه میوه و سبزی تازه و درجه 1 با قیمت مناسب اختصاص دارد. بر اساس برنامه، تا پایان سال 1398 تعداد 20 شعبه در شهر تهران و در افق 5 ساله تعداد 1000 شعبه در سراسر کشور پیش بینی شده است.

فروشگاه باغ میوه ایرانی با الهام از باغ ایرانی تاسیس شده است. باغ ایرانی معماری منحصر به فردی دارد و در دنیا شناخته شده است. در این باغ عمارتی مرکزی وجود دارد که در چهار سوی آن، نهر آب زلال روان است و انواع درختان و گیاهان در باغ می روید. باغ ایرانی در فرهنگ باستانی ایرانیان نماد بهشت بوده است.

باغ میوه ایرانی نیز تلاش می کند همچون باغ ایرانی، شفاف و باصفا باشد. قیمت میوه و تره بار در فروشگاه های باغ میوه ایرانی شفاف و بسیار مناسب است. کیفیت میوه های ارائه شده در فروشگاه های باغ میوه ایرانی نیز در شان مردم ایران می باشد. به صورت سنتی تجربه خرید در میوه فروشی ها در ایران چندان محترمانه نبوده است. در باغ میوه ایرانی مشتریان مورد احترام هستند و خرید خوشایند را تجربه می‌کنند.

باغ میوه ایرانی توسط شرکت میوه کوروش تاسیس شده است. شرکت میوه کوروش یکی از بزرگترین شرکت های فعال در صنعت میوه کشور است. خرید، انبارداری، عمده فروشی، توزیع و خرده فروشی میوه و تره بار در شرکت میوه کوروش در تناژ بالا صورت می پذیرد. میوه کوروش در تلاش است تجارت میوه کشور را با کمک باغداران و تجار بزرگ ایرانی متحول کند. هدف از این همکاری، کاهش فاصله باغ تا مصرف کننده می باشد. بدین ترتیب، قیمت میوه ها مناسب بوده و کیفیت و تازگی میوه و تره بار نیز در سطح مطلوبی تامین می شود.

پست‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
سفارش تلفنی