درباره ما

هر آنچه که باید در مورد صنعت میوه کوروش بدانید

صنعت میوه کوروش

شرکت صنعت میوه کوروش در سال 1398 توسط گروه صنعتی گلرنگ تاسیس شده است. گروه گلرنگ در صنایع غذایی، بازرگانی و خرده فروشی تجربیات طولانی و توفیقات ارزشمندی دارد. هدف بلندمدت شرکت تبدیل شدن به یکی از 3 بازیگر بزرگ میوه و تره بار تازه در منطقه خاورمیانه است.

بازرگانی و مدیریت زنجیره تامین میوه و تره بار در ایران همچنان به صورت سنتی انجام می‌شود. هدف اصلی ما در میوه کوروش، تحول کسب و کار میوه و تره بار کشور به سطح یک صنعت است، به صورتی که محصولات از باغ با هدف مصرف کننده تولید شود و با حداقل معطلی در زنجیره تامین به صورت تازه و با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برسد.

شرکت میوه کوروش از طریق همکاری مستقیم با باغ‌های بزرگ و نمونه و بازرگانان و واردکنندگان رده اول کشور، در زمینه بازرگانی توفیقات بزرگی بدست آورده است. ما با خریداران بزرگ داخلی و خارجی از یک سو و تولیدکنندگان نمونه کشور از سوی دیگر در ارتباطی نزدیک و همه روزه هستیم. همچنین، با در اختیار گرفتن چند انبار بزرگ و ناوگان تخصصی (مسقف و یخچالدار) و نیز اقدام به سورت و بسته‌بندی، قدم‌های بزرگی در بهینه‌سازی زنجیره تامین برداشته‌ایم. در زمینه خرده فروشی نیز فروشگاه‌های میوه فروشی زنجیره ای باغ میوه ایرانی نیز دستاورد مهم شرکت میوه کوروش است. فروشگاه‌های باغ میوه ایرانی به سرعت در حال گسترش است. بجز باغ میوه ایرانی، شرکت میوه کوروش افتخار تامین، توزیع و غرفه‌داری میوه را در فروشگاه‌های زنجیره ای بزرگ کشور مانند افق کوروش، شهروند، هایپر فامیلی و … بر عهده دارد.

مراحل کاری صنعت میوه کوروش

فروش

ارسال

پردازش

خرید

فهرست
سفارش تلفنی